Atribuită Cumpărare directă

Ciocan demolator BOSCH GSH 27 VC cu accesorii Cel mai puternic ciocan demolator electric de la Bosch Putere de percuţie foarte mare datorită energiei de percuţie de 62 J şi celor 1.000 percuţii pe minut Vibraţii foarte reduse (numai 8,5 m/s²) datorită decuplării mânerelor şi mecanismului de percuţie cu vibraţii reduse – pentru o durată efectivă de utilizare zilnică mai îndelungată Durată de viaţă foarte îndelungată datorită componentelor de înaltă calitate din aluminiu şi oţel Manevrare optimă: mânere ergonomice cu softgrip şi centrul de greutate al maşinii poziţionat jos pentru o manevrare optimă Suprafaţa antiderapantă împiedică răsturnarea sculei electrice Date tehnice Putere nominală 2.000 W Energie de percuţie 62 J Număr percuţii la turaţia nominală 1.000 percuţii/min Greutate 29,5 kg Sistem de prindere Hexagon interior de 28" BOSCH Spitz cu autoascutire 400 mm (prindere 28 mm) BOSCH Spitz 520 mm (prindere 28 mm) BOSCH Dalta 520x35 mm (prindere 28 mm) BOSCH Dalta 400x80 (prindere 28 mm) BOSCH Dalta asfalt (prindere 28 mm) BOSCH Dalta 400x135 mm (prindere 28 mm) 3 ani Garantie - Bosch Profesional Pentru a beneficia de 3 ANI GARANTIE trebuie sa inregistrati produsul achizitionat in cel mult 4 saptamani dupa achizitie, accesand linkul de mai jos: https://webapp.bosch.de/warranty/start!display.do Dupa inregistrare in termen de 5 zile lucratoare o sa primiti un email de confirmare de la Centrul de Service Bosch.

Număr anunț
DA25321432
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 2 (CUI 4266260)
Furnizor / câștigător
BRING SOLUTIONS SRL (CUI 35746888)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.659,84 RON
Valoare atribuită
7.659,84 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
24.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.659,84 RON

din 7.659,84 RON estimat