Atribuită Cumpărare directă

Extindere sistem supraveghere video stradala Furnizare, instalare si punere in functiune sistem supraveghere video ce contine: - 1 buc. inregistrator digital 8 canale; - 5 buc. camera tip bullet pentru exterior; - 1 buc. hard-disk 4TB; - 2 buc. alimentator 12V/3Ah - 1 buc. UPS 850VA - 1 buc. rack metallic 19" 6U - Instalarea si punerea in functiune a sistemului. Extindere a unui sistem de supraveghere video stradal existent . Echipamente si materiale cuprinse: - 1 buc. inregistrator video de retea de 8 canale - 2 buc. Hard-disk capacitate 4TB - 8 buc. camera supraveghere video tip "bullet" cu rezolutie de 6 Megapixeli si lentila fixa de 2.8 mm; - 7 buc. cabinet metalic de exterior cu dimensiuni 250x250x100 mm - 14 buc. media convertor bi-directional - 4 buc. switch 5 porturi 10/100/1000 - 2 300 m. cablu fibra optica tip single mode cu 4 fibre.

Număr anunț
DA25342179
Autoritate contractantă
COMUNA GOICEA (CUI 5046700)
Furnizor / câștigător
EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI 26991098)
Cod CPV
32235000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.400 RON
Valoare atribuită
38.400 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
26.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

38.400 RON

din 38.400 RON estimat