Atribuită Cumpărare directă

Solutie pe baza de clor pentru dezinfectarea trotuarelor, drumurilor si a strazilor de pe raza comunei Santamaria - Orlea, masura de preventie impotriva COVID-19.

Număr anunț
DA25320561
Autoritate contractantă
COMUNA SANTAMARIA ORLEA (CUI 5453800)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.250 RON
Valoare atribuită
1.250 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.250 RON

din 1.250 RON estimat