Atribuită
Cumpărare directă
1 PACHET COMANDA FERMA(TINE LOC NOTA DE COMANDA) PRODUSELE TREBUIE SA FIE INSOTITE DE DECLARATIE DE CONFORMITATE, PRODUSELE BIOCIDE SA AIBA AVIZ VALABIL DE LA COMISIA NATIONALA PT. PRODUSE BIOCIDE, TERMEN DE VALABILITATE MINIM 18 LUNI, SPECIFICATII TEHNICE IN LIMBA ROMANA
- Număr anunț
- DA25322150
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA SUICI (CUI 16047069)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.031 RON
- Valoare atribuită
- 7.031 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 20.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.