Atribuită Cumpărare directă

1 buc. EdgeRouter 6-Port with PoE ...... 1147.06 lei + tva/buc. 1 buc. EdgeSwitch, 24-port, Lite, Non-POE ..... 1037.82 lei + tva/buc. 1 buc. Ubiquiti EdgeRouter Rack Mount Kit ..... 87.39 lei + tva/buc. 1 buc. Ubiquiti UniFi Controller Hybrid Cloud ..... 415.13 lei + tva/buc. 2 buc. Ubiquiti Access Point UniFi AC PRO, ..... 710.08 lei + tva/buc. = 1420.16 lei + tva 300m Cablu FTP cat 6 Schrack ...... 2.5 lei + tva/m = 750 lei + tva 10 buc. Prize retea cu keystone toolless ...... 42.5 lei + tva/buc.=425 lei + tva 50m Canal cablu cu accesorii ...... 58.82 lei + tva/buc.= 2941 lei + tva

Număr anunț
DA25333658
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
32420000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.223,56 RON
Valoare atribuită
8.223,56 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.223,56 RON

din 8.223,56 RON estimat