Atribuită Cumpărare directă

LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU TREBUIE SA ACHIZITIONEZE JALUZELE VERTICALE PENTRU FERESTRELE DIN CLASE SI DE PE HOLURILE UNITATII DUPA CUM URMEAZA AVAND URMATOATRELE DIMENSIUNI : 2650x2300=9buc 2550x2300=2 buc 2600x3400=1buc 2500x2350=1buc 2550x2350=2 buc 2550x2400=1buc 2650x2400=3buc 2600x2400=1buc 2600x2300=2buc 2450x2350=1 buc 2650x2500=1 buc 2550x2250=1buc 2700x2250=1 buc 2450x2250=1buc 2550x2400=1 buc 2700x2400=1 buc DE ASEMENEA, TREBUIE SA ACHIZITIONEZE URMATOARELE COMPONENTE: lamele echipate 44 bucăți greutăți 170 bucăți fir 45m liniari

Număr anunț
DA25342847
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC RUSETU (CUI 29208299)
Furnizor / câștigător
DANYCOM SRL (CUI 4054534)
Cod CPV
39515400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.861,87 RON
Valoare atribuită
10.861,87 RON
Data publicării
23.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.861,87 RON

din 10.861,87 RON estimat