Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare de raspundere a transportatorului privind pagube produse calatorilor prin accidente de transport mixt, preponderent urban, 16 locuri, fara loc sofer (transporturi rutiere) conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari. Limita raspunderii in agregat si per eveniment: 36.800,00 RON Limita de Raspundere/persoana: 2.300 Ron, cu urmatoarele sublimite: sume asigurate/persoana: - deces: 1000 RON/LOC - invaliditate permanenta: 2000 RON/LOC - pagube materiale: 100 RON/LOC - cheltuieli medicale: 200 RON/LOC . Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: 25 martie 2020.
- Număr anunț
- DA25326426
- Autoritate contractantă
- MUZEUL CIVILIZATIEI DACICE SI ROMANE (CUI 4521460)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66516400-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 358 RON
- Valoare atribuită
- 358 RON
- Data publicării
- 19.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.