Atribuită Cumpărare directă

Burghiu de pamant cu adancime de forare 800 mm, diametrul gaurii 200 mm.Pretul estimat este unitar si nu include TVA.

Număr anunț
DA25331608
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
43830000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,17 RON
Valoare atribuită
420,17 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,17 RON

din 420,17 RON estimat