Atribuită Cumpărare directă

Servicii de întocmire memoriu de prezentare în vederea realizării studiului de impact asupra mediului - Amenajare parcare în proximitatea pieței agroalimentare

Număr anunț
DA25332746
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
PATKO ROBERT PFA (CUI 25268484)
Cod CPV
90712100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat