Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine: 1 buc. Rack de podea 19 Triton 42U 800x1000mm usa fata sticla ... 2857 lei + tva/buc. 1 buc. PDU 1U pentru rack 19″, 8 prize IEC, maxim 16A, ..... 210 lei + tva/buc. 3 buc. Raft fix Triton 19" 1U/850 ..... 151 lei + tva/buc. = 454 lei + tva 1 buc. Patchpanel gol 19" pentru 24 module ...... 126 lei + tva/buc. 1 buc. Organizator canal cablu 19' 1U ....... 126 lei + tva/buc. 10 buc. Modul RJ45 neecranat, Cat.6 De-embedded,TOOLLESS LINE ........ 21 lei + tva/buc. = 210 lei + tva 1 buc. Eaton 9SX 3000i , online dubla conversie ,3000VA, 2700W - 2ani garantie ....... 7277 lei + tva/buc.

Număr anunț
DA25333623
Autoritate contractantă
S.C. RECONS S.A. (CUI 8189348)
Furnizor / câștigător
MCL SISTEM SRL (CUI 11513427)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.260 RON
Valoare atribuită
11.260 RON
Data publicării
20.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.260 RON

din 11.260 RON estimat