Atribuită Cumpărare directă

1 476/12 TUB DE CAPAT 10MMP SET 1 18,34 2 APCE0511-S STEKER CAUCIUC IP44 220V BUC 20 8,87 3 APCE2511-S PRIZA CAUCIUC CU CAPAC IP44 BUC 1 11,72 4 ART-7126 CAP PRELNGITOR 3POSTURI CAUCIUC BUC 10 18,43 5 BB48290 COLIER DE PLASTIC 4,8X290MM SET 2 12,46 6 CABLU JB-Y(ST)Y 1X2X0,8MMP ML 400 0,98 7 CABLU CYY-F 2X1,5MMP ML 500 2,36 8 CABLU CYY-F5X6MMP ML 130 13,89 9 DB02-553/DIGITAL CONTOR MONOFAZAT PE SINA DIN BUC 1 98,00 10 DIV-0002 TUB FLEXIBIL DIETZEL D=9MM ML 500 0,70 11 DIV-BANDA IZOLATOARE 20M BUC 100 3,95 12 TUB FLEXIBIL GEWISS D=16MM GW15116 ML 1500 0,78 13 TUB FLEXIBIL GEWISS D=20MM GW15120 ML 800 0,88 14 PRIZA GW20265 2P+E BUC 10 13,75 15 DOZA 3 MODULE ZIDARIE GW24403 BUC 30 1,44 16 DOZA 4 MODULE ZIDARIE GW24404 BUC 60 3,88 17 DOZA 6 MODULE ZIDARIE GW24406 BUC 30 6,44 18 CABLU H05VV-F 3X1MMP ML 400 1,66 19 CABLU H05VV-F 3X2,5MMP ML 165 3,25 20 K-KF09040BA COPEX ROSU 40MM ML 50 5,45 21 PH-S18696492772 TUB CORE PRO LED 600MM 8W/840 BUC 10 26,72 22 CABLU RCCD6U-UTP BIT CABLU DE DATE U/UTP CAT 6 ML 1000 2,33 23 SCH-A9N21548 IPDN 1P+N 20A C 4500KA BUC 1 21,45 24 SCH-PKE32M423 STEKER 230V 32A BUC 1 34,66 25 SCH-PKF32W423 PRIZA INDUSTRIALA PT 2P+E 32A 230V BUC 1 35,13 26 INCINTA PRIZA GEWISS GW27042 BUC 10 10,83

Număr anunț
DA25327188
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
CRISMAN ELECTRO CONSULTING SRL (CUI 23201453)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.387,57 RON
Valoare atribuită
11.387,57 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.387,57 RON

din 11.387,57 RON estimat