Atribuită Cumpărare directă

Motoferastrau profesional 1.51 CP, motor cu ardere interna in 2 timpi , cilindree (25.0 cmc) ; -putere (1.51 Cp) ; -greutate (2.3 Kg) ; capacitate rezervor carburant : 0.2 litri , pornire la sfoara; soc automat , pompa de amorsare , nivel de zgomot : 99.7 dB(A) , sina de taiere dotare standard ( 25 cm ) optional poate folosi sina de taiere (lama) de 20 sau 30 cm. Pretul estimat este unitar si nu include TVA.

Număr anunț
DA25331559
Autoritate contractantă
ORASUL NAVODARI (CUI 4618382)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI 10294531)
Cod CPV
16600000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.680,67 RON
Valoare atribuită
1.680,67 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.680,67 RON

din 1.680,67 RON estimat