Atribuită
Cumpărare directă
FOLIE DE PROTECTIE 5X6,30 REGISTRU EVIDENTA OP 2X5,04 REISTRU CASA 2X7,56 CORECTOR BANDA 6X6,72 PIX GEL 7X7,98 PIX 29X1,68 DOSAR PVC 200X0,42 FOAIE PARCUS 4X2,52 FACTURIE 1X6,72 CHITANTIER 1X3,36 PLIC C6 100X0,08 PLIC C5 220X0,21 HUB 1X20,17 REGISTRU INTAREA IESIRE 2X42,02 TONER 85A 3X50,42 TONER ML2950 1X75,63 PANOU PLUTA 1X36,13 PRELUNGITOR 2X25,21 UPS APC 1X546,22 TONER ML2010 1X67,23 TONER CB 435 1X109,24
- Număr anunț
- DA25295838
- Autoritate contractantă
- COMUNA RUSII MUNTI (CUI 4728156)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.500,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.500,30 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.