Atribuită
Cumpărare directă
ACESTE VIZIERE SUNT REUTILIZABILE. Vizorul The cover One Protective poate fi folosit ca obiect complementar de protectie a hainelor, reducand riscul infectiilor produse de picaturile de saliva, protejand si mucoasele ochilor si nasului de contactul cu mainile contaminate. Produsul este reutilizabil, poate fi curatat cu majoritatea substantelor anti virale si anti bacteriene. Vizorul The CoverOne Protective este fabricat din: - PET (0,5 mm) - Ecranul - PVC (1,5 mm) - Banda cap - Curea elastica si prinderi din otel inoxidabil. Produsul este fabricat din materiale netoxice certificate pentru utilizarea PVC si PET care sunt folosite inclusiv pentru ambalajele sau depozitarea alimentelor. Se comercializeaza intr-o singura marime, care poate fi ajustata cu ajutorul benzii elastice
- Număr anunț
- DA25340227
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA MOINESTI (CUI 4278710)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI 23801784)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.495 RON
- Valoare atribuită
- 1.495 RON
- Data publicării
- 20.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.