Atribuită
Cumpărare directă
Defibrilator cu operare simpla(doua butoane).Teste automate :la fiecare pornire,zilnic,lunar,bianual .Forma de unda bifazica:(resuscitare eficienta,protejarea pacientului).Comenzi vocale in limba romana.Semnal ECG si inregistrare evenimente.Mod operare:semiautomat.Energie:Adult:150-200J;Pediatric :50 J,
- Număr anunț
- DA25303460
- Autoritate contractantă
- Orasul Rasnov - Consiliul Local Rasnov (CUI 4443353)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 17.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.