Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL INCLUDE: 1 90019258 AMIANO SAPUN LICHID 5L DIAMOND buc 5,00 X 22,68 RON fara TVA / buc 2 90019258 AMIANO SAPUN LICHID 5L DIAMOND buc 5,00 X 22,68 RON fara TVA / buc 3 15016 HARTIE IG. HOTEL 24/set 2strat ALBA set 6,00 X 10,88 RON fara TVA / set 4 10151 PROSOAPE V VERDE 200set 20set/bax bax 7,00 X 45,22 RON fara TVA / bax
- Număr anunț
- DA25271472
- Autoritate contractantă
- U.M. 0451 Deva (CUI 4634493)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 608,62 RON
- Valoare atribuită
- 608,62 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.