Atribuită Cumpărare directă

Comode din PAL melaminat - pal melaminat 18mm, cant abs, manere si balamale metalice, polite 18mm

Număr anunț
DA25306172
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
PENTAMOB SRL (CUI 16391215)
Cod CPV
39143122-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.280 RON
Valoare atribuită
7.280 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.280 RON

din 7.280 RON estimat