Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie servicii de audit financiar pentru proiectul Parcare Park and Ride, Cod Smis 2014 +: 129374. Propunerea tehnica va fi intocmit astfel incat sa asigure corespondenta cu cerintele prevazute in caietul de sarcini. Alaturi de propunerea tehnica se va transmite Certificat constatator emis de ONRC in care este prevazut cod CAEN corespondent obiectului contractului care cuprinde date reale /actuale la data prezentarii acestuia si formularele completate la adresa de e-mail achizitiiprimariadrobeta@yahoo.ro pana la data de 23.03.2020. Pentru a asigura cheltuirea banului public in conditii de eficienta economica aveti posibilitatea de a ne acorda o reducere de pret. Formularul- Acord cu privire la prelucrarea datelor cu caracter personal trebuie completat de toate persoanele a caror date cu caracter personal sunt folosite la aceasta achizitie.
- Număr anunț
- DA25274062
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
- Furnizor / câștigător
- AVRAM EXPERT AUDITOR SRL (CUI 20962590)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.000 RON
- Valoare atribuită
- 26.000 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.