Atribuită Cumpărare directă

22734172 20 16 TFC SCAUN FIX TEXTIL ECO/NG 51,99 DIS 400

Număr anunț
DA25324013
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE GROZA FIBIS (CUI 29097425)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
39113000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
873,80 RON
Valoare atribuită
873,80 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
23.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

873,80 RON

din 873,80 RON estimat