Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta necesita achizitia a 2 buc UPS Line interactive 1000VA tower

Număr anunț
DA25296916
Autoritate contractantă
COMUNA ROSIORI (PRIMARIA COMUNEI ROSIORI) (CUI 4342774)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI 22131724)
Cod CPV
31154000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
795,24 RON
Valoare atribuită
795,24 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

795,24 RON

din 795,24 RON estimat