Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul include: - Mixer video digital - Mixer audio analog/digital - Modul wideband - Microfon de ambianta - Montura tavan - Licenta software pentru livestream - Statie de lucru hardware pentru controlul software - Monitor LED 23.8" - Licenta de operare statie de lucru - Placa de captura integrata in statie de lucru 4 conexiuni Bi-Directionale - Geanta de transport - Camera video (zoom optic 20x) - Software camera video pentru auto-urmarire subiect - Controler de comanda pentru camera video - Set lumini de contur - Materiale de conectare Acceptarea conditiilor impuse de catre autoritatea contractanta implica asumarea de catre operatorul economic a indeplinirii cerintelor cuprinse in Caietul de sarcini atasat. Achizitia directa se va finaliza prin incheierea unui contract de achizitie publica
- Număr anunț
- DA25270048
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA CAMSTORE TEHNICA VIDEO PROFESIONALA (CUI 40965540)
- Cod CPV
- 32320000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 104.998,71 RON
- Valoare atribuită
- 104.998,71 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.