Atribuită Cumpărare directă

Piese bucale spirometru 28-30

Număr anunț
DA34842171
Autoritate contractantă
SC MEDSERV MIN SA (CUI 14814475)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.300 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.300 RON