Atribuită
Cumpărare directă
Intocmire si expertizare dosar de solicitare - Certificat de Inregistrare pentru o instalatie de roentgendiagnostic de mamografie tip PLANMED CLARITY 2D/3D, conform oferta. Serviciul cuprinde: - Intocmirea documentatiei tehnice si a dosarului de solicitare a certificatului de inregistrare - Intocmirea documentatiei tehnice in vederea obtinerii autorizatiei sanitare emise de DSP. - Emiterea declaratiei de expertizare si acceptare a dosarului pentru CNCAN in conformitate cu ordinul CNCAN 55/2018 de catre expertul in fizica medicala. - Consultanta pe toata durata procesului de autorizare; Pretul este unitar exprimat in lei / instalatie si nu include taxele si tarifele CNCAN si DSP pentru eliberarea autorizatiilor
- Număr anunț
- DA25273488
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUFTEA (CUI 4364420)
- Furnizor / câștigător
- RĂDOI SĂNDINA-RODICA - FIZICIAN (CUI 26230887)
- Cod CPV
- 71621000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.200 RON
- Valoare atribuită
- 3.200 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.