Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de inchiriere si intretinere toaleta ecologica, perioada contractuala martie-aprilie 2020, dupa cum urmeaza: inchiriere 4 toalete sos Al I Cuza nr 71, nr 83, Parc Ciutaci si Teren minifotbal intretinere 4 toalete parc sat Teghes si gara x 4 interventii/luna si 4 toalete Baza Sportiva x 2 interventii/luna
- Număr anunț
- DA25277758
- Autoritate contractantă
- Comuna Domnesti (CUI 4221136)
- Furnizor / câștigător
- ECO LOG CRISTAL SRL (CUI 34648474)
- Cod CPV
- 45215500-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.520 RON
- Valoare atribuită
- 3.520 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.