Atribuită Cumpărare directă

Servicii de televiziune prin cablu TV la adresa str.Crisan nr.4 la locuintele protejate in cadrul proiectului VENUS - Impreuna pentru o viata in siguranta : Contract POCU : 465/4/4/128038

Număr anunț
DA25300661
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,24 RON
Valoare atribuită
786,24 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,24 RON

din 786,24 RON estimat