Atribuită Cumpărare directă

Monitor 23.6" AOC E2470SWDA, FHD 1920*1080, TN, 16:9, WLED, 5 ms, 250cd/m2, 170/160, 100M:1/ 1000:1, VGA, DVI, VESA, Speakers, Black - 1buc

Număr anunț
DA25269974
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
32323000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520,17 RON
Valoare atribuită
520,17 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520,17 RON

din 520,17 RON estimat