Atribuită
Cumpărare directă
5-FLUOROURACIL EBEWE 50MG/ML 20ML*1FL-FLUOROURACILUM(40cut X 13.21=528.40) ACCOFIL 30MU/0.5ML CT*1SPR*0.5ML(10cut X 66.11=661.10) CARBOPLATIN TEVA 10MG/ML FL*45M(10cut X 141.60=1416) EPIRUBICINA TEVA 2MG/ML 50MG CT*1FL 25ML(5cut X 92.57=462.85) FOLCASIN 10MG/ML CT*1FL 10ML(20cut X 31.51=630.20) PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA25288722
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
- Cod CPV
- 33652000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.574,60 RON
- Valoare atribuită
- 2.574,60 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.