Atribuită Cumpărare directă

HALATE MEDICALE PENTRU EXAMINARE, NESTERILE, DE UNICA FOLOSINTA COMANDA MINIMA 10 BUC AMBALAT IN BAX X100 BUC CULOARE VERDE MARCAJ CE

Număr anunț
DA25272203
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA A JUDETULUI IASI (CUI 4981352)
Furnizor / câștigător
EFARM TOP SRL (CUI 33939106)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.410 RON
Valoare atribuită
1.410 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.410 RON

din 1.410 RON estimat