Atribuită Cumpărare directă

Lampa bactericida 2X30W-S, - Realizarea unui microclimat lipsit de virusi, spori de mucegai sau bacterii - Igiena si protectia mediului fara utilizarea produselor chimice - Marirea termenului de valabilitate a produselor alimentare - Eficacitate mare: dezinfectie 99,999 % a microorganismelor - Nu produc ozon sau alti compusi secundari, chimici sau fizici - Durata mare de functionare (garantat pentru 9000 de ore) - Intretinere usoara, consum mic de energie - Usor de instalat si de utilizat, - produsele prezinta certificate care atesta calitatea si conformitatea cu standardele internationale FF URGENT

Număr anunț
DA25266764
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
Furnizor / câștigător
MEDCLAS TRADING SRL (CUI 17149792)
Cod CPV
31521000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.340 RON
Valoare atribuită
8.340 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.340 RON

din 8.340 RON estimat