Atribuită
Cumpărare directă
Se vor asigura servicii pentru organizarea evenimentului din perioada 6-8 Mai 2020 conform structurii financiare de mai jos: Servicii de transport - 1008 lei Servicii de masă - 6705 lei Servicii de cazare - 1680 lei Servicii de organizare - 670 lei Serviciile vor fi detaliate în propunerea tehnică, în condițiile în care oferta financiară va fi acceptată. Se va intocmi o singura factura, la care se va adauga TVA pentru intregul pachet de servicii conform legislației în vigoare Tariful este nemodificabil si nerambursabil. Plata se va efectua în lei, în contul IBAN RO03TREZ0055069XXX001297 deschis la trezoreria Sebes. Valabilitatea ofertei este de 3 zile in conditii de disponibilitate
- Număr anunț
- DA25267487
- Autoritate contractantă
- Universitatea 1 Decembrie 1918 Alba Iulia (CUI 5665935)
- Furnizor / câștigător
- COLIBRI TOUR SRL (CUI 15802061)
- Cod CPV
- 79952000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.063 RON
- Valoare atribuită
- 10.063 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.