Atribuită Cumpărare directă

Pat pliabil cu rama din aluminu si otel si tesatura textila si geanta textile de transport dimensiuni Cadru din tub pătrat de aluminiu de 2,5 x 2,5 cm Se livreaza cu geanta de transport Capacitate de încărcare: aproximativ 120 kg cu respectarea instructiunilor de folosire si in conditii de utilizare normala Dimensiunea pachetului: aproximativ 95 x 11 x 17 cm (L x l x l) Dimensiuni: aproximativ 190 x 66 x 42 cm (L x l x l) Greutate: aprox.5-6 kg Material: Capac: 100% poliester (600 D) culori kaki, negru, bej Cadru: 100% aluminiu Nota: Poza are caracter informativ

Număr anunț
DA25271187
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
NERAMO DISTRIBUTION SRL (CUI 16174216)
Cod CPV
39511100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
129.000 RON
Valoare atribuită
129.000 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

129.000 RON

din 129.000 RON estimat