Atribuită
Cumpărare directă
SAPUN SOLID ANTIBACTERIAN 100GR GIULIA BUC 300 SAPUN LICHID ANTIBACTERIAN 500ML CU POMPITA BUC 150 BALSAM RUFE 1L BUC 30 SAPUN SOLID BUC 2000 DETERGENT UNIVERSAL top LITRI 50 CLOR LITRI 50 DETARTRANT LITRI 20;HARTIE PROSOP 2STR, 50FOI BUC 1000 HARTIE IGIENICA BIODEGRADABILA CELULOZA 100% BUC 4000;SACI MENAJ 60L/50 BUC 6000 SACI MENAJ 120L BUC 2000
- Număr anunț
- DA25282060
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 02132 (CUI 14236177)
- Furnizor / câștigător
- SOCADANCE MD SRL (CUI 18392942)
- Cod CPV
- 39830000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.464 RON
- Valoare atribuită
- 11.464 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.