Atribuită
Cumpărare directă
ACHIZITIE DIRECTA PACHET SCUTECE; SENI STANDARD L=35 PACHETE X 45.19=1581.65 LEI SENI STANDARD XL-30 PACHETE X 51.77=1553.10 LEI SENI SOFT SUPER 60X90 A'5=120 PACHETE X 6.63=795.60 LEI SENI ACTIVE CLASSIC XL-25 PACHETE X 62.73=1568.25 LEI SENI ACTIVE CLASSIC L-40 PACHETE X 55.08 =2203.20 LEI SERVETELE UMEDE A'80=80 PACHETE X 9.19=735.20 LEI
- Număr anunț
- DA25270384
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENSIONARI (CUI 4540828)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI 9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.437 RON
- Valoare atribuită
- 8.437 RON
- Data publicării
- 12.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.