Atribuită
Cumpărare directă
MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE NR 6 = 1000 BUC.; MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE NR. 6,5 = 2000 BUC.; MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE NR. 7 = 4000 BUC.; MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE NR. 7,5 = 7000 BUC.; MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE NR. 8 = 3000 BUC.; MANUSI CHIRURGICALE PUDRATE NR. 8,5 = 1500 BUC.;MANUSI CHIRURGICALE ORTOPEDIE NR. 8 = 300 BUC
- Număr anunț
- DA25309415
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI 18547761)
- Cod CPV
- 33141420-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.245 RON
- Valoare atribuită
- 15.245 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.