Atribuită Cumpărare directă

ID produs Produs Cantitate Unitate 3006633 DOZATOR INOX 500ML 1271 6 BUC 3028570 DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 500 ML 8 BUC 3028569 DOZATOR SAPUN LICHID CROMAT 1000 ML 2 BUC 3000254 DOZATOR SAPUN LIDER MARE 301 6 BUC 3027458 AVEIRO LAVOAR 60CM ALB 103310004 5 BUC 3027360 DISTRIBUITOR SAPUN 800ML 69084,1 4 BUC 7032016 DISPENSER SAPUN LICHID 500ML ALB 2 BUC 3027356 DISTRIBUITOR SAPUN 1000ML 69083,1 3 BUC 8055756 PROSOP 50X100CM DIVERSE CULORI 10 BUC 7032003 HARTIE PROSOP BUCATARIE MISAV.2STR 2/SET 5 SET 7036387 SAPUN SEA MINERALS SAVELLE 500ML 10 BUC 8059301 HUSA DE PAT IMPERMEABILA 100X200CM 5 BUC 8008023 PERNA MARYS 50X70 5 BUC 8043897 PAT PLIANT STAR 1C 5 BUC 7051678 PAHAR BIODECK ARTWORK 240 ML 25 BUC/PAC 2 PAC 7051673 FURCULITE COMPOSTABILE 17 CM 12 BUC/PAC 4 PAC 7051675 LINGURI COMPOSTABILE 17 CM 12 BUC/PAC 4 PAC 8056085 PATURA 150X200CM GS2698-A 5 BUC 8041628 FATA DE PERNA (2BUC) DAMASC 0,55X0,75 CM 3 SET 8053885 CEARCEAF PILOTA RANFORCE 150X200CM 5 BUC

Număr anunț
DA25272244
Autoritate contractantă
Comuna Ghimes-Faget (CUI 4277870)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.792,56 RON
Valoare atribuită
4.792,56 RON
Data publicării
12.03.2020 00:00
Data finalizării
13.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.792,56 RON

din 4.792,56 RON estimat