Atribuită Cumpărare directă

Curatare cos de fum 1 buc * 1190 lei Usa de vizitare 1 buc * 280 lei Montaj usa de vizitare 1 buc * 390 lei

Număr anunț
DA25306839
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
ABC CONTROL SRL (CUI 29686854)
Cod CPV
90915000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.720 RON
Valoare atribuită
3.720 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.720 RON

din 3.720 RON estimat