Atribuită Cumpărare directă

Servetele umede Family 50b Hygienium Buc 1 14.5 14.5 2 Manusi Safe Vinil 100b/cutie BlueLine GUV306/GU121L Perechi 3 35 105 3 Botosi (acoperitori incaltaminte) CPE 100b/set 2G Buc 3 7 21 4 Sapun lichid 500 ml cu pompita TM Buc 50 4.9 245 5 Hartie igienica 2str 10/set alb VLD Buc 1200 0.75 900 6 Manusi Safe Nitril PF VIOLET nepudrat 100b/cutie M/S BlueLine GUN205BL Perechi 1 35 35 7 Dezinfectant gel Hygienium 300ML antibacterian Buc 2 29 58 8 Manusi Safe Vinil 100b/cutie BlueLine GUV306/GU121L Perechi 3 35 105 9 Dezinfectant gel 1L Hygienium antibacterian&dezinfectant Buc 10 79 790 10 Dezinfectant Efekt Bactisept 5L tropical /fresh Buc 1 75 75 Total lei fara TVA 2348.5

Număr anunț
DA25296789
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE (CUI 6884429)
Furnizor / câștigător
VALDORIS COM SRL (CUI 11527180)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.348,50 RON
Valoare atribuită
2.348,50 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.348,50 RON

din 2.348,50 RON estimat