Atribuită
Cumpărare directă
1600.1 - Bara magnetica ROTH Rotilabo pentru agitare, 40*8 mm - 1 buc - 18.30 RON - 3 buc - 54.90 RON A640.1 - Lingura din otel inoxidabil ROTH L 300 mm, ø 35 mm - 1 buc - 38.35 RON 038.02.090 - Mojar ISOLAB din portelan, 170 ml, 105x90x55 mm - 1 buc - 19.67 RON - 2 buc - 39.34 RON 048.07.115 - Penseta chirurgicala dreapta ISOLAB, 115 mm - 1 buc - 9.10 RON 1902051 - Pipeta gradata Marienfeld 1902051, 1 ml : 0.1 ml - 1 buc - 10.20 RON - 7 buc - 71.40 RON 021.11.005 Pipete gradate ISOLAB, 5 ml, clasa A, 10 buc - 1 pk - 42.00 RON 038.03.210 - Pistil ISOLAB din portelan, 210*55 mm - 1 buc - 27.79 RON - 3 buc - 83.37 RON 037.25.100 Tavi de cantarire ISOLAB, Ø 100 mm, 50 buc - 1 pk - 20.58 RON - 22 pk - 452.76 RON
- Număr anunț
- DA25294979
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI 32306920)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791,22 RON
- Valoare atribuită
- 791,22 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.