Atribuită
Cumpărare directă
Pompă pentru seringă automată, domeniul de debit: 0,1 – 1200 ml/h cu increment de 0,1 ml/h, acuratețe sistem ± 1%, funcții speciale (preselectare volum, preselectare timp, calcul debit, bolus manual), sistem DPS și anti-bolus, compatibilă cu seringi de 5, 10, 20, 30/35, 50/60 ml, baterie inclusă. COD PROSUS - Z018548 TVA 19%
- Număr anunț
- DA25313055
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
- Furnizor / câștigător
- FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI 3391027)
- Cod CPV
- 42122419-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.200 RON
- Valoare atribuită
- 15.200 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.