Atribuită
Cumpărare directă
Nr.crt. Denumire produs UM Cantitate totala din care : PU fara TVA lei Valoare fara TVA lei 10 Gel antibacterian si dezinfectant de maini 300 ml buc. 15 39.00 585.00 11 Gel antibacterian si dezinfectant de maini 5 l buc. 2 350.00 700.00 25 Hipoclorit 5 l buc. 8 13.71 109.68 26 Gel antibacterian si dezinfectant de maini 1 l buc. 10 114.00 1,140.00 28 Detartrant 5 l buc. 12 15.50 186.00 Total 2,720.68
- Număr anunț
- DA25282787
- Autoritate contractantă
- COMUNA PREJMER (CUI 4688701)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 33651100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.720,68 RON
- Valoare atribuită
- 2.720,68 RON
- Data publicării
- 13.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.