Atribuită Cumpărare directă

Banca asteptare cu 3 locuri Banca este prevazuta cu locuri pentru 3 persoane. Scaunele sunt prevazute cu spatar si sezut Cadrul bancii este realizat din metal vopsit in negru. Banca este ideala pentru a fi folosita ca element de mobilier in sali de asteptare pentru gari, aeroporturi, autogari, spitale, dar si pentru spatii de odihna, etc

Număr anunț
DA25282836
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Dragoesti (CUI 2541916)
Furnizor / câștigător
CARESI PRINT S.R.L. (CUI 34257468)
Cod CPV
39151000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat