Atribuită
Cumpărare directă
Acumulator auto 12V-77Ah SORGETI ESTREMO - 1buc cu dimensiunile 278x175x175 mm. Cheltuielile privind transportul pana la ISU Nicolae Iorga din Botosani din str. Uzinei nr. 2 mun. Botosani sunt incluse in pretul de 228,12. Furnizorul va asigura expeditia la adresa Botosani din str. Uzinei nr. 2 mun. Botosani, fara alte cheltuieli suplimentare din partea beneficiarului
- Număr anunț
- DA25317446
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI 14936391)
- Cod CPV
- 31431000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228,12 RON
- Valoare atribuită
- 228,12 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.