Atribuită
Cumpărare directă
Institutia noastra doreste achizitionarea serviciilor de publicitate media locala online, servicii ce vor reflecta activitatile Primariei orasului Rovinari prin publicarea de anunturi si articole cu rol de informare. Frecventa lunara a acestor servicii va fi stabilita de catre autoritatea contractanta, iar serviciile se vor presta pana in data de 31.06.2020.
- Număr anunț
- DA25295983
- Autoritate contractantă
- ORASUL ROVINARI (CUI 5057520)
- Furnizor / câștigător
- GORJNEWS SRL (CUI 27876755)
- Cod CPV
- 79341000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.200 RON
- Valoare atribuită
- 5.200 RON
- Data publicării
- 16.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.