Atribuită Cumpărare directă

Servicii de curierat (Ref.18/NJ292)

Număr anunț
DA34841932
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI 13838336)
Cod CPV
64110000-0 · Servicii postale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
15.01.2024 13:46
Data finalizării
16.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON