Atribuită Cumpărare directă

Servicii inramarea profesionala a tablourilor

Număr anunț
DA25327707
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA ODOBESTI (CUI 4447223)
Furnizor / câștigător
STICMEST SRL (CUI 16399391)
Cod CPV
75200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.350 RON
Valoare atribuită
2.350 RON
Data publicării
19.03.2020 00:00
Data finalizării
20.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.350 RON

din 2.350 RON estimat