Atribuită Cumpărare directă

revizie iveco daily IF-20-PBJ

Număr anunț
DA25286462
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti - Jilava (CUI 4193095)
Furnizor / câștigător
IVECO TRUCK SERVICES SRL (CUI 31625301)
Cod CPV
50112000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
754,11 RON
Valoare atribuită
754,11 RON
Data publicării
16.03.2020 00:00
Data finalizării
17.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

754,11 RON

din 754,11 RON estimat