Atribuită Cumpărare directă

CNAIR SA prin DRDP Constanta doreste sa achizitioneze 756 buc unguent de protectie ( 100 g/buc), hidratant, pe baza de glicerina, nonalergenic. Produsele vor avea termenul de valabilitate de 12 luni si vor fi insotite la livrare de fisa tehnica si declaratie de conformitate

Număr anunț
DA25311015
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
TIMAR TRADING IMPEX SRL (CUI 21849468)
Cod CPV
33700000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.914 RON
Valoare atribuită
4.914 RON
Data publicării
18.03.2020 00:00
Data finalizării
19.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.914 RON

din 4.914 RON estimat