Atribuită Cumpărare directă

AER CONDITIONAT DAEWOO DSB-H2401JLH-VK 24000 BTU A++

Număr anunț
DA25307595
Autoritate contractantă
COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
Cod CPV
39717200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.605 RON
Valoare atribuită
12.605 RON
Data publicării
17.03.2020 00:00
Data finalizării
18.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.605 RON

din 12.605 RON estimat