Atribuită
Cumpărare directă
Comprese nesterile 40cm x 40cm ( 40 cm x 40 cm ) din bumbac 100% - Indice de absortie comprese: maxim 6 sec - Grosime fir 40x40 - Textura material compresa 24x40 - Indicele de albire peste 80% (indice optic). - PH neutru (nu interactioneaza cu pielea) - reziduri la ardere- 0,37% (norma admisa este de 0,4) - reziduu dizolvabil 0,24% (norma admisa 0,5%) - in conformitate cu Standardele Europene din Directiva CE 93/42 - ambalare in punga de polietilena . Specificatii suplimentare pe http://www.rovalmed.ro/produse.
- Număr anunț
- DA25315412
- Autoritate contractantă
- Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI 14277070)
- Cod CPV
- 33141118-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 18.03.2020 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.