Atribuită Cumpărare directă

BREF HYG gel 700 ml BREF WC AKTIV HARTIE IGIENICA 2 str. CLIN PISTOL BLUE 500 ml SAPUN LICHID 500 ml SOLUTIE GRESIE 1 l SACI MENAJ 60 l SACI MENAJ 20 l Prosoape hartie Z

Număr anunț
DA25281612
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
SELCO INSTAL SRL (CUI 15509143)
Cod CPV
33771000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,55 RON
Valoare atribuită
330,55 RON
Data publicării
13.03.2020 00:00
Data finalizării
16.03.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,55 RON

din 330,55 RON estimat